Nowy numer 23/2020 Archiwum

Uwielbienie Zmartwychwstałego - tam, gdzie jesteś

W Poniedziałek Wielkanocny w wielu wspólnotach od lat odbywają się modlitwy uwielbienia ku czci Zmartwychwstałego. I tym razem można do nich dołączyć - online. Zapraszają m.in. parafia NMP Bolesnej we Wrocławiu-Strachocinie i wspólnota Hallelu Jah.

Modlitwę uwielbienia transmitowaną ok. 20.45 (po Mszy św. o 20.00) z kościoła NMP Bolesnej przy ul. Tatarakowej poprowadzi kilku członków Wspólnoty Ruchu Światło-Życie On Jest. Można się w nią włączyć poprzez FB i kanał na YouTubie.

Hallelu Jah zaprasza na modlitwę online o 19.00. „Chrystus zmartwychwstał! A moc Jego dosięga Cię w tym miejscu, w którym jesteś. Światło pokonuje ciemność, życie pokonuje śmierć. Nie ma takiej otchłani, do której Pan nie zdołałby zstąpić, nie ma takiego grobu, z którego nie mógłby wydobyć. Wołaj, wznoś radosne okrzyki ku chwale Jego zbawienia!” – zachęcają członkowie wspólnoty. Zobacz TUTAJ

Zobacz także nieustające zaproszenie do uwielbienia Pana 24 godziny na dobę wspólnoty Agalliasis.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama