Nowy numer 23/2020 Archiwum

Dziś Dzień Ludzi Bezdomnych. Możesz pomóc

Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta dziękuje za wszelkie dotychczasowe formy wsparcia. Pomoc wciąż jest bardzo potrzebna. Trwa zrzutka #BRATWPOTRZEBIE.

Chcemy podziękować mieszkańcom Wrocławia i okolic za pomoc, jakiej doświadczyliśmy przed świętami – mówi Filip Filipiak z TPBA.

– Wiele firm i indywidualnych osób podarowało nam jedzenie, różne produkty. Mogliśmy doświadczyć wielkanocnego świętowania. Obecnie w naszych placówkach wszystko jest w porządku. Mamy informacje, że… w każdej zmartwychwstał Chrystus! – dodaje.

Schroniska, noclegownia objęte są dodatkowymi środkami bezpieczeństwa – wyjścia możliwe są tylko w uzasadnionych przypadkach (wykupienie leków dla całej grupy osób, udanie się do pracy – w przypadku zatrudnionych), na bieżąco monitorowany jest stan zdrowia podopiecznych.

Chcesz pomóc? Cały czas przyjmowane są produkty długoterminowe. TPBA zaprasza również do wzięcia udziału w zrzutce #BRATWPOTRZEBIE - Wrocławianie razem dla Brata Alberta.

Dzień Ludzi Bezdomnych obchodzony jest w Polsce 14 kwietnia. Zainicjował go Marek Kotański.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama