Nowy numer 2/2021 Archiwum

Adoracja Najświętszego Sakramentu ze śpiewami w święto Miłosierdzia Bożego

Zapraszamy do wspólnej modlitwy online 19 kwietnia o godzinie 19.30 przed Najświętszym Sakramentem. Zaproście bliskich i znajomych.

Wieczór w Niedzielę Miłosierdzia to wspaniały czas, by zgromadzić się na modlitwie w naszych domach i uwielbiać Pana Jezusa. Zapraszamy na transmisję na żywo, którą zrealizujemy z parafii pw. NMP Bolesnej we Wrocławiu-Różance. Początek transmisji kilka minut przed 19.30 na naszym profilu na Facebooku, na stronie internetowej "Gościa Wrocławskiego" i na naszym kanale YouTube.

- Będziemy rozważać m.in. fragment Ewangelii o uczniach idących do Emaus. Nie zabraknie chwili uwielbienia, ciszy, a także głośno wypowiedzianych próśb. Śpiew poprowadzi Ewa Kruczek. Zachęcamy, by modlić się z nami przed laptopami, komputerami i smartfonami. Bądźmy razem - zachęca ks. Jakub Deperas, wikariusz parafii na Różance.

Kilka dni temu w Wielki Czwartek kapłani z Różanki zorganizowali i transmitowali czuwanie ze śpiewem, które spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów.

- W ludziach drzemie potrzeba takiej modlitwy. Szukają ukojenia, więc postanowiliśmy zamknąć oktawę wielkanocną także rozśpiewanym spotkaniem z Jezusem. Zwykle raz w miesiącu organizowałem adorację z młodzieżą. Teraz nie możemy się spotykać. Zapraszajcie bliskich i znajomych na wieczorną transmisję w niedzielę i połączmy się we wspólnej modlitwie - mówi ks. Deperas.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama