Nowy numer 23/2020 Archiwum

Kupuję u sąsiada

Abp Józef Kupny zachęca do tworzenia parafialnych tarcz antykryzysowych. My chcemy pójść krok dalej i proponujemy prostą platformę dla małych przedsiębiorców i klientów, którzy chcieliby skorzystać z ich usług. Kupuj u sąsiada i wzajemnie ratujmy polską gospodarkę.

Kryzys wywołany przez koronawirusa odczuwa coraz więcej małych, czasem jednoosobowych firm.

Chcielibyśmy ich właścicielom zaproponować platformę do zaoferowania swoich usług lub produktów, a klientom możliwość ich znalezienia i bezpośredniego kontaktu z usługodawcą. W tym celu stworzyliśmy facebookową grupę "Kupuję u sąsiada".

Jesteśmy zainspirowani apelem abp Józefa Kupnego, metropolity wrocławskiego, który zachęca nas do wrażliwości na ekonomiczne problemy lokalnych przedsiębiorców. Sami też potrzebujemy wsparcia. Sprzedaż "Gościa" drastycznie spadła, co sprawia, że kryzys zapukał również do redakcji wrocławskiej jak i wszystkich innych w całej Polsce.

Kupuj u sąsiada
Gosc Wroclawski

Wierzymy, że przez tytułowe #KUPUJĘuSASIADA sami stworzymy "tarczę antykryzysową" i własnymi środkami pomożemy utrzymać lokalne firmy.

Zasadniczo chcemy, by grupa miała charakter regionalny i obejmowała swym zasięgiem teren archidiecezji wrocławskiej. Dlatego dla porządku posty prosimy rozpoczynać od nazwy miejscowości, w której prowadzicie działalność lub poszukujecie danej usługi. W przypadku Wrocławia warto dodać jeszcze część miasta, w której znajduje się stacjonarna siedziba (jeśli taka istnieje).

Podawajcie dalej tę informację, zapraszajcie swoich znajomych i wspierajmy się nawzajem. KLIKNIJ, dołącz do naszej społeczności i rób zakupy u sąsiada.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama