Nowy numer 23/2020 Archiwum

Talerze Miłosierdzia od Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta

Chcesz otrzymać niepowtarzalny Talerz Miłosierdzia od Koła Wrocławskiego Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta? Wykaż się "wyobraźnią miłosierdzia".

Pomysł związany jest z Tygodniem Miłosierdzia rozpoczętym Niedzielą Miłosierdzia. By stać się posiadaczem oryginalnego talerza, należy zadzwonić pod nr 794 418 906 i powiedzieć, jak przeżywasz Tydzień Miłosierdzia. Podejmujesz jakieś inicjatywy miłosierdzia? Celebrujesz ów tydzień w jakikolwiek sposób?

– Przedstawione nam pomysły chcemy jako Koło Wrocławskie TPBA prezentować na swojej stronie – mówi Anna Olbryt. – Do rozdania mamy jeden talerzyk dziennie.

W Towarzystwie Pomocy św. Brata Alberta wciąż nie brak okazji do wspierania bezdomnych. Trwa zrzutka #BRATWPOTRZEBIE.

Talerze Miłosierdzia od Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta   Talerz przypomina o pomocy potrzebującym. Archiwum TPBA
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama