Nowy numer 23/2020 Archiwum

Niedzielna Msza św. na żywo

Wielu z naszych czytelników, dzięki nowym limitom uczestników w Mszach św. w poszczególnych kościołach, wybierze zapewne możliwość fizycznego udziału w Eucharystii. Ci, którzy zdecydują się jeszcze zostać w domu proponujemy naszą transmisję z katedry wrocławskiej o 10.00. Przypominamy, że do odwołania obowiązuje dyspensa abp. Józefa Kupnego od udziału w niedzielnej Mszy św.

W tym tygodniu zapraszamy na Mszę św. z katedry wrocławskiej o 10.00.

Jednocześnie wszystkich, którzy pragną uczestniczyć w dotychczas transmitowanej przez nas Mszy św. z kazaniem dla dzieci zapraszamy na kanał na YouTube parafii pw. św. Michała Archanioła. Eucharystia rozpocznie się o 11.00.

A oto pozostałe propozycje (wystarczy kliknąć w nazwę parafii i przenieść się do okienka transmisji).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama