Nowy numer 23/2020 Archiwum

Adoracja Najświętszego Sakramentu ze śpiewami - trwaj z nami na modlitwie

Zapraszamy na transmisję na żywo adoracji Najświętszego Sakramentu z modlitwą i śpiewami. Początek 3 maja o godzinie 19.30.

Czuwanie przed Najświętszym Sakramentem - 3 maja 2020
Gosc Wroclawski

Z okazji święta Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski zapraszamy do wspólnej modlitwy na żywo. Mimo, że oficjalnie święto zostało przeniesione na sobotę, chcemy spotkać się w niedzielny wieczór.

Będziemy transmitować czuwanie przed Najświętszym Sakramentem, które przygotowuje parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej na wrocławskiej Różance.

Transmisję przeprowadzimy na naszym profilu na Facebooku oraz na YouTube. Kilkanaście dni temu transmitowaliśmy już podobną adorację z tego kościoła. Po wielu pozytywnych głosach i zachęcie chcemy wraz z duszpasterzami i zaangażowanymi wiernymi kontynuować inicjatywę. Na ekranie będziemy wyświetlać teksty piosenek, abyście mogli włączać się w śpiew.

Obejrzyj i wysłuchaj poprzedniej modlitwy:

Muzyczne uwielbienie w święto Miłosierdzia Bożego - 19 kwietnia 2020
Gosc Wroclawski

- Adoracja będzie zawierać motywy maryjne, a także modlitwę za ojczyznę. Skupimy się także na Ewangelii o chodzeniu po wodzie - zapowiada ks. Jakub Deperas, wikariusz parafii na Różance.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama