Nowy numer 23/2020 Archiwum

Ślężańska majówka odwołana, ale...

Przez lata była to "alternatywna" propozycja spędzenia 1 maja dla ludzi pracy, a następnie oficjalne otwarcie sezonu pieszych pielgrzymek. W tym roku ślężańska majówka nie odbędzie się ze względu na pandemię. Zachęcamy jednak do uczestnictwa we Mszy św. Początek o 14.00.

W związku z koronawirusem i zagrożeniem epidemicznym obowiązuje wiele obostrzeń, do których musimy się zastosować.

Z tego powodu tegoroczna majówka na Ślężę w tradycyjnej formie została odwołana.

Wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć namiastki tego wydarzenia, zapraszamy do duchowego pielgrzymowania. 1 maja o 14.00 Mszy św. w intencji wszystkich pielgrzymów i ludzi pracy oraz tych którzy zostali dotknięci kryzysem ekonomicznym, sprawowanej na górze Ślęża w kościele pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny będzie przewodniczył ks. Jakub Bartczak.

Relacja na żywo po linkiem:  https://sleza1.click2stream.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama