Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zaczynam studia we Wrocławiu

Środowisko akademickie wychodzi z propozycją dla maturzystów, którzy wciąż czekają na tegoroczne egzaminy. Na Facebooku powstała grupa "Zaczynam studia we Wrocławiu". Trzy razy w tygodniu podczas spotkań live wrocławscy studenci odpowiadają na pytania nurtujące kandydatów na uczelnie.

"Uwaga! Przygarniamy Maturzystów! Jeśli czekasz na tegoroczną maturę, to nie jesteś sam" - czytamy w opisie grupy.

Twórcy zapewniają o swojej pamięci i chęci pomocy, by wykorzystać sensownie czas pozostały do matur. "Proponujemy Ci kilka spotkań online w stylu Q&A, na których studenci różnych kierunków będą do Twojej dyspozycji. Jaki kierunek studiów wybrać? Jak się studiuje ten, o którym myślisz? Jak wygląda życie studenta?" - czytamy.

Spotkania odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o 16.30. Dziś o medycynie i położnictwie. Pierwsze, poniedziałkowe, można obejrzeć z odtworzenia na profilu grupy. Zapraszamy do dołączenia. Wystarczy kliknąć: "Zaczynam studia we Wrocławiu".

Zaczynam studia we Wrocławiu

Wśród postów jest również ankieta, w której maturzyści mogą wskazać, jakie kierunki studiów ich najbardziej interesują i, co za tym idzie, ze studentami jakich kierunków chcą się spotkać.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama