GN 2/2021 Archiwum

Samopomoc męska

W ostatnich miesiącach pandemia wpłynęła nie tylko na zdrowie wielu ludzi ale również na rynek pracy. Następują redukcje zatrudnienia, obniżki pensji i zmiany organizacyjne, których ofiarami przeważnie są pracownicy. Mężczyźni św. Józefa chcą w tej sytuacji pomagać.

"Również wśród Mężczyzn św. Józefa są lub będą osoby dotknięte tym efektem ubocznym koronawirusa. Niektórzy już stracili pracę, są w okresie wypowiedzenia, mają obniżone pensje albo spodziewają się zwolnienia w niedalekiej przyszłości…. Z drugiej strony są też sektory gospodarki, w których przedsiębiorstwa zwiększają swoją aktywność oraz rozwijają działalność i potrzebują do tego nowych pracowników" - czytamy w komunikacie przesłanym do mediów..

Stąd pomysł na akcję "Samopomoc Męska". Na czym polega? "Chcemy więc ze swojej strony zaproponować każdemu mężczyźnie możliwość poinformowania innych mężczyzn naszego ruchu o poszukiwaniu przez niego pracy. Prosimy również o przekazywanie informacji o znanych sobie wolnych miejscach pracy, nadchodzących naborach i planach zatrudnienia swojego pracodawcy" - czytamy.

Organizatorzy podkreślają, że wystarczy krótka informacja o stanowisku i wymaganiach oraz osoba do kontaktu. Nadesłane na adres: kontakt@mezczyzniwewroclawiu.pl wiadomości zostaną natychmiast rozesłane do osób zainteresowanych. "Pokażmy, że bracia trzymają się razem i mogą sobie wzajemnie pomóc" - apelują Mężczyźni św. Józefa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama