Nowy numer 2/2021 Archiwum

Koncert dla Przylądka Nadziei

Już dziś o 19.00 zapraszamy na koncert charytatywny. Każda osoba oglądająca wydarzenie to 1 zł dla fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" Przylądek Nadziei od organizatorów. Nie może was zabraknąć.

Fundacja Veritas wspólnie z Grupą Veritas oraz Fundacją Na Ratunek w sobotę o 19.00 organizuje koncert online. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie leczenia dzieci chorych na raka w Klinice Przylądek Nadziei.

Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią najmłodsi pacjenci nie mogą opuszczać sal. W tych wyjątkowych okolicznościach pracownicy oraz wiele osób związanych z działalnością fundacji starają się bezpiecznie pomagać dzieciom i ich rodzicom. Aby urozmaicić im czas spędzony w klinice oraz wesprzeć finansowo Przylądek Nadziei – Grupa Veritas, Fundacja Veritas oraz Fundacja Na Ratunek zorganizowały koncert online z udziałem wielu gwiazd.

Zagrają i zaśpiewają: Alicja Janosz, Bartosz Wrona, Ewa Farna, Kasia Popowska, Magda Steczkowska, Magda Bereda, Michał Sobierajski, Hubert Jabłoński, Magda Femme, Natalia Lesz, Jakub Zaborski, Michał Grobelny, Kasia Moś, Iwona Węgrowska, Aleksandra Nizio, AniKa Dąbrowska i zespół Agnes Band.

Podczas koncertu zbierane będą pieniądze na zakup profesjonalnych środków ochrony osobistej dla podopiecznych Przylądka. Wpłat można dokonać na stronie https://www.siepomaga.pl/gramydlaprzyladka.

Koncert będzie można obejrzeć na fanpage'u Grupy Veritas.

Koncert obywa się pod patronatem m.in. "Gościa Niedzielnego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama