Nowy numer 3/2021 Archiwum

Rusza Klub Mam online. Trwają zapisy

Fundacja Evangelium Vitae zaprasza do Klubu Mam przez internet w ramach Akademii Rodziny. Spotkania prowadzone będą przez specjalistów.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym fundacja zawiesiła wszystkie spotkania osobiste.

- Nadal nie chcemy narażać siebie i uczestników, dlatego, aby wspomóc w tym trudnym czasie młode mamy, uruchamiamy Klub Mam online. Spotkania prowadzone będą przez specjalistów: psychologa, pedagoga, socjologa, logopedę, rehabilitanta, położną, doradcę laktacyjnego, doradcę rodzinnego, doradcę prawnego - informuje Maria Gajek, z fundacji Evangelium Vitae.

Zajęcia będą prowadzone w różne dni tygodnia - głównie w środy i piątki - przez platformę ZOOM w godz. 9.00-11.30. Oprócz tego przewidziano do godziny na pytania i konsultacje indywidualne. Pierwsze spotkanie odbędzie się 2 czerwca o godzinie 9.

- Poruszane tematy to między innymi: Jak rozumieć emocje i potrzeby małego dziecka? Być sobą, być mamą w czasach zarazy. Prawo dla mam. Rozwój emocjonalny dziecka 0-3 i rodzicielstwo bliskości. Przedsiębiorcza mama. Piękne małżeństwo - jak odnaleźć się na nowo po pojawieniu się dziecka. Zarządzanie czasem i sobą w kryzysie. Jak rozumieć noworodka i niemowlaka? Rozszerzenie diety niemowlęcia - wymienia Maria Gajek.

Obowiązują zapisy przez specjalny formularz zapisów. Spotkania są bezpłatne, a projekt został dofinansowany se środków gminy Wrocław. Wszelkie pytania można kierować pod adresem soor@boromeuszki.wroclaw.pl.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama