Nowy numer 4/2023 Archiwum

Trwa IV Parafialna Oktawa Małżeńska - możesz dołączyć

W parafii pw. NMP Wspomożycielki Wiernych na wrocławskim Księżu Małym jak co roku przygotowano różnorodną duchową ucztę dla małżonków.

Tym razem oktawa ze względu na ograniczenia pandemiczne przebiega nieco inaczej, ale nie mniej atrakcyjnie niż zawsze.

Przy wyjściu z kościoła przy ul. Świątnickiej 32 we Wrocławiu można nabyć specjalną zdrapkę, która poprowadzi chętnych przez ten czas.

3 czerwca o godzinie 18 z małżeństwami podczas Mszy będą modlić się Elżbieta i Dominik Łozińscy. Po Eucharystii podejmą w konferencji i swoim świadectwie temat "Sztuka randki małżeńskiej”.

Na ścianie lewej nawy kościoła umieszczono zaktualizowany Kalendarz Rocznic Ślubów. Pary mogą się do niego wpisywać, a potem zostaną wspomniane w modlitwie wiernych podczas Eucharystii w dniu rocznicy ich ślubu.

W pandemii trudno o przygotowanie wieczoru randkowego w salce parafialnej, ale udało się zorganizować mały zastępnik. Pizzeria „Ciao Ciao” przy ul.Tarnogórskiej na hasło „Randka małżeńska” oferuje 15 proc. rabatu na zamówienia z odbiorem osobistym przez cały okres trwania oktawy. To gotowy pomysł na kolacje ze współmałżonkiem!

A po kolacji można udać się na... całonocną małżeńską adorację Najświętszego Sakramentu. Potrwa ona od zakończenia Mszy św. wieczornej 5 czerwca do porannej Mszy 6 czerwca. Przyjście we dwoje na adorację z pewnością podda więź małżeńską na działanie łaski Bożej.

Oktawę podsumuje odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, które będzie miało miejsce w niedzielę 7 czerwca podczas wszystkich Mszy Świętych w parafii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy