Nowy numer 47/2020 Archiwum

Maturzyści! #3MamyZaWasKciuki

…oczywiście na Różańcu. Trwa akcja zapoczątkowana przez Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu. Aż do końca tegorocznych egzaminów maturzystów otaczamy modlitewną opieką. Sprawdź, jak dołączyć do tegorocznego Modlitewnego Wsparcia Maturzystów.

Czas egzaminów maturalnych jest bardzo stresujący dla młodzieży, a czas pandemii tylko wzmógł niepewność i nerwy. Papieski Wydział Teologiczny, jak co roku, chce pomóc wszystkim przystępującym do egzaminu dojrzałości.

"W tym roku chcemy zachęcić wszystkich do odmówienia jednej dziesiątki w intencji maturzystów. Zróbcie zdjęcie jak trzymacie za nich kciuki na swoim różańcu, opublikujcie je na swoich profilach na facebooku, twitterze, Instagramie… (i wszędzie gdzie można) razem z hasztagiem #3MamyZaWasKciuki. Zachęcajcie swoich znajomych do włączenia się w akcję. Do modlitwy zapraszamy też samych maturzystów - niech w modlitwie zawierzają swoje egzaminy!" - czytamy w zaproszeniu do udziału w akcji.

Dodatkowo w niedzielę 7 czerwca w archikatedrze wrocławskiej o 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji tegorocznych maturzystów. Będzie ona sprawowana przez ks. prof. dr hab. Włodzimierza Wołyńca, rektora PWT. Zapraszamy do uczestnictwa w modlitwie w katedrze oraz w transmisji online na wroclaw.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama