Nowy numer 47/2022 Archiwum

Papieski koncert Moniki Gruszczyńskiej we Wrocławiu

Koncert papieski w z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II - muzyczna opowieść o życiu i pontyfikacie św. Jana Pawła II - odbędzie się 2 sierpnia o 17.00 w Hotelu Haston przy ul. Irysowej 1-3 we Wrocławiu.

Wystąpią solistka operetki Monika Gruszczyńska (sopran) wraz z towarzyszącym jej tenorem, przy artystycznej oprawie zespołu instrumentalnego, z narratorem. W programie ulubione pieśni Jana Pawła II oraz anegdoty i ciekawostki z jego życia.

Podczas muzyczno-słownej opowieści o życiu i pontyfikacie Ojca Świętego, zatytułowanej „Koncertowe Pieśni Sakralne dla Papieża Polaka”, będzie można wysłuchać takich utworów jak: Ave Verum, Ava Maria, Błogosław Boże Papieża. Nie zabraknie również Abba Ojcze czy Barki.

Monika Gruszczyńska (sopran) to wszechstronnie uzdolniona i wykształcona muzycznie wrocławianka. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, dr sztuki wokalnej, pedagog, aktorka Wrocławskiego Teatru Komedia. Artystka prowadzi czynną działalność koncertową w kraju i za granicą. Uczestniczy w prestiżowych wydarzeniach, wielokrotnie zapraszana jest do nagrań w TVP. 

Informacje i rezerwacja biletów: 665 348 018.

Papieski koncert Moniki Gruszczyńskiej we Wrocławiu  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy