Nowy numer 47/2022 Archiwum

Wojownicy Maryi zapraszają na spotkanie we Wrocławiu

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak modlą się mężczyźni, jeżeli chcesz modlitwy w męskim gronie i zobaczyć, że modlitwa różańcowa jest dla mężczyzn - przyjdź.

Otwarte spotkanie regionu województw dolnośląskiego i opolskiego odbędzie się 12 sierpnia we Wrocławiu w parafii pw. św. Antoniego przy ul.Kasprowicza 26 (franciszkanie na Karłowicach)

Na początku o godzinie 18 zaplanowano poczęstunek w ogrodach klasztoru. Podczas tej integracji będzie można porozmawiać, zapytać, bliżej się poznać, zobaczyć i dowiedzieć się, kim są Wojownicy Maryi. 

Około godziny 19 kilka słów na temat ruchu Wojowników Maryi powie lider regionalny. Następnie uczestników czeka różaniec prowadzony przez mężczyzn, Msza Święta, którą odprawi o. Krzysztof  Wesołowski OCD, Koronka do Bożego Miłosierdzia, wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa uniżenia. Podczas spotkania będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Spotkanie jest przeznaczone tylko dla mężczyzn. Więcej informacji  można uzyskać pod adresem mailowym: wojownicymaryi.wroclaw@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy