Nowy numer 39/2020 Archiwum

Obóz w Białym Dunajcu odwołany [AKTUALIZACJA]

Decyzją organizatorów 37. Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich w Białym Dunajcu w tym roku się nie odbędzie.

Przekazujemy oficjalny komunikat organizatorów

Drodzy uczestnicy! Wczoraj powiat tatrzański trafił do strefy żółtej, co oznacza tyle, że teren ten został objęty dodatkowymi zaleceniami. W związku z zaistniałą sytuacją, po wielu konsultacjach z Szefami Chat, Duszpasterzami i innymi osobami z przykrością zawiadamiamy, że tegoroczna XXXVII edycja Obozu Adaptacyjnego Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola w Białym Dunajcu oficjalnie się nie odbędzie. Jest to pierwszy taki przypadek w historii obozu, dlatego też nie była to łatwa decyzja. Kadry Chatkowe, mimo niepewnej sytuacji, poświęciły bardzo wiele wysiłku w przygotowanie tegorocznej edycji obozu, by umożliwić studentom, a w szczególności maturzystom, poznanie środowiska duszpasterskiego oraz naszych pięknych polskich Tatr.

Ubolewamy również nad faktem, że zapewne duża część z Was dowiedziała się o tej decyzji najpierw z mediów społecznościowych niezwiązanych bezpośrednio z naszym obozem. Informacja ta została udostępniona bez naszej wiedzy i bez konsultacji z nami.  Zgodnie z załącznikiem nr 1. do regulaminu zapisanym uczestnikom przysługuje:
-zwrot zaliczki lub całej wpłaty potrąconej o koszty poniesione w celu organizacji obozu (potrącenie w kwocie 50 zł)
-zwrot kwoty za autokar (55 zł)
Zwroty postaramy się zrobić jak najszybciej, ale prosimy o chwilę cierpliwości.
Osoby, które zapłaciły przynajmniej zaliczkę dostaną również śpiewnik, koszulkę i gadżet obozowy, który będzie do odbioru w duszpasterstwie, do którego byli zapisani.
Pozdrawiamy i pamiętamy w modlitwie! Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok.

Z naszych informacji wynika, że przynajmniej niektóre duszpasterstwa będą chciały zorganizować alternatywną propozycję dla tych, którzy planowali wyjazd do Białego Dunajca. Studenci i tegoroczni maturzyści zainteresowani proszeni są zasięgnąć informacji w konkretnych duszpasterstwach akademickich.

Powiat tatrzański znalazł się w strefie żółtej, co wiąże się z konkretnymi ograniczeniami np. 25 procent zajętych miejsc na imprezach sportowych, kulturalnych i seansach w kinach. W imprezach na powietrzu może uczestniczyć jedynie 100 osób. Starostwo powiatowe w Zakopanem wystosowało apel do mieszkańców i turystów o przestrzeganie obostrzeń.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama