GN 42/2020 Archiwum

Czy Pan Bóg się cieszy, gdy małżonkowie uprawiają seks?

Rodziny w Duchu Świętym zapraszają małżonków na konferencję i warsztaty pt. "Miłość intymna- jako wyjątkowy sposób budowania małżeńskiej więzi". Uczestnicy znajdą tam odpowiedzi na ważne pytania dotyczące chrześcijańskiej wizji seksu.

Rodziny w Duchu Świętym zapraszają na wydarzenie 19 września o godz. 9 do parafii pw. NMP Bolesnej przy ul. Tatarakowej 1. Konferencję wygłosi i warsztaty poprowadzi Magdalena Kleczyńska - od 11 lat szczęśliwa żona Darka, mama trójki dzieci, doradczyni życia rodzinnego, autorka licznych warsztatów dla kobiet, małżeństw i młodzieży. Liderka duszpasterstwa kobiet “Obdarowana”. Autorka książki “Obdarowani sobą- poradnik budowania więzi”.

Małżonkowie będą mieli okazję wysłuchać konferencji, która odpowie między innymi na pytania: dlaczego miłość intymna jest ważna w małżeństwie? Czy Pan Bóg się cieszy, gdy małżonkowie uprawiają seks? Czy w małżeństwie chodzi tylko o prokreację? Jaki jest klucz do udanego spotkania w małżeńskiej miłości intymnej?

Następnie odbędą się warsztaty "Co żona/mąż powinni wiedzieć o budowaniu więzi poprzez seks?- praktyczne wskazówki” Grupy będą podzielone na damską i męską.  W trakcie całego spotkania będziemy także czas na rozmowy przy kawie i cieście oraz dla chętnych możliwość odpłatnego obiadu.

W drugiej części spotkania na uczestników czeka jeszcze jeden warsztat, w którym małżonkowie dowiedzą się, czy ich seks jest na piątkę. Wydarzenie zakończy wspólna modlitwa uwielbienia. Całość potrwa do około godziny 15. Organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci. Obowiązują zapisy TUTAJ.

Szczegółowy plan spotkania:

  • 9.00 Eucharystia
  • 9.50 Przerwa kawowa
  • 10.10 Konferencja I "Dlaczego miłość intymna jest tak ważna w małżeństwie? Czy Bóg cieszy się, gdy małżonkowie uprawiają seks? Czy w małżeństwie chodzi tylko o prokreację? Klucze do udanego spotkania w małżeńskiej miłości intymnej"
  • 11.20 Warsztat dla żon "Co żon powinny wiedzieć o budowaniu więzi poprzez seks- praktyczne wskazówki" (przerwa kawowa dla mężczyzn)
  • 11.50 Warsztaty dla mężów "Co mężowie powinni wiedzieć o budowaniu więzi poprzez seks- praktyczne wskazówki" (przerwa kawowa dla kobiet)
  • 12.20 Obiad
  • 13.20 Warsztat II "Seks na piątkę sprawdź, czy jesteś w klasie mistrzowskiej"
  • 14.20 Modlitwa uwielbienia
  • 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i zakończenie

Rodziny w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej to kontynuacją dzieła Odnowy Rodzinom. Nastąpiła zmiana nazwy i loga, aby budować miejsce spotkań w duchu odnowowym właśnie dla małżeństw archidiecezji wrocławskiej i aby być bliżej nich.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama