Nowy numer 44/2020 Archiwum

Maksymiliany 2020. Weź udział w konkursach filmowych

Tegoroczna edycja Maksymilianów, czyli 35.5 Międzynarodowy Festiwal Filmów Niepokalanów we Wrocławiu odbędzie się w dniach od 18 do 23 października 2020 r., pod hasłem: "Miejcie odwagę" (por. J 16, 33). Wydarzenie przez wzgląd na pandemię COVID-19 organizowane jest w formie on-line.

Festiwal przeniesie się do sieci, ale widzowie na tym nie stracą, ponieważ wszystkie dotychczasowe punkty programu zostaną zrealizowane.

Już dziś organizatorzy Festiwalu, Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II z Wrocławia oraz franciszkanie z Niepokalanowa, zapraszają do udziału w  konkursach filmowych.

Wziąć udział naprawdę warto, bo do zdobycia są nagrody pieniężne w wysokości nawet 10 000 zł i statuetki MAKSYMILIANY. Filmy fabularne i dokumentalne można zgłaszać do 7 października, zaś filmy w konkursie młodzieżowym mogą być przesyłane do 15 października. Regulamin i szczegóły dostępne na stronie internetowej mkff.pl

Maksymiliany to nie Oskary... Oskar jest wymyślony a Maksymilian prawdziwy – podkreślają inicjatorzy wydarzenia. Filmowa przygoda czeka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama