Nowy numer 44/2020 Archiwum

Podziękowania od pasterza i dla pasterza

Abp Józef Kupny zaprosił dziennikarzy "Gościa Wrocławskiego" do pałacu arcybiskupiego na spotkanie z okazji 25-lecia redakcji.

Metropolita wrocławski złożył gratulacje z okazji jubileuszu oraz podziękowania za dotychczasową efektywną medialną działalność na rzecz Kościoła wrocławskiego. W rozmowie z dziennikarzami podkreślił ważną rolę, jaką pełni katolicka redakcja na mapie miasta Wrocławia, regionu i całej archidiecezji.

Spotkanie było okazją do wymiany spostrzeżeń na temat współpracy hierarchy z dziennikarzami i wzajemnych relacji. Abp Józef zaznaczył, że "Gość"  jest dla niego, a także wielu wiernych, ważnym źródłem bieżących wiadomości.

Wyróżnił w tej kwestii prężne i profesjonalne funkcjonowanie strony internetowej, która dzisiaj, w dobie cyfryzacji i nowych technologii, staje się niezbędnym narzędziem szybkiego informowania. Docenił także rzetelność i zapał w pokazywaniu wielu działań duchownych i świeckich na płaszczyźnie religijnej.

Na koniec spotkania metropolita wrocławski przygotował dla dziennikarzy niespodziankę - wręczył każdemu jako wyróżnienie specjalny pamiątkowy numizmat wraz z certyfikatem i legitymacją w uznaniu zasług dla archidiecezji wrocławskiej.

Redakcja "Gościa Wrocławskiego" na pamiątkę spotkania i w podziękowaniu za przychylność i zaufanie przygotowała abp. Józefowi specjalną spersonalizowaną okładkę tygodnika.

Podziękowania od pasterza i dla pasterza   Spersonalizowana okładka "Gościa" przygotowana dla metropolity wrocławskiego z okazji jubileuszu. Archiwum redakcji
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama