Nowy numer 24/2021 Archiwum

Premiera nowej płyty ks. Jakuba Bartczaka - wygraj egzemplarz w konkursie

15 października, w 40. urodziny ks. Jakuba Bartczaka, miała miejsce premiera jego czwartej płyty hip-hopowej. Specjalnie dla czytelników "Gościa" ksiądz raper przekazał płyty do wygrania w konkursie.

Krążek pt. "#siemodlę" został przyjęty z dużym entuzjazmem. Fani nie ukrywali, że czekali na tę płytę, a raper zrobił im i sobie prezent w swoje 40. urodziny. Nowa płyta jest do nabycia na stronie internetowej www.kskubabartczak.pl.

Zachęcamy także do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania trzy egzemplarze najnowszej płyty. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Odpowiedzieć na dwa pytania: "Jakie tytuły noszą trzy poprzednie płyty wydane przez ks. Jakuba Bartczaka?" oraz bonusowo: "Dlaczego podoba ci się muzyka ks. Jakuba?"
2. Odpowiedzi przysyłamy mailowo na adres redakcji: wroclaw@gosc.pl do 19 października do godziny 12 w południe. Maila z tytułem "Konkurs - rap" należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
3. Wśród poprawnych odpowiedzi na pierwsze pytanie wygrywają: czwarta, ósma i trzynasta odpowiedź, która dotrze na naszą skrzynkę. Odpowiedzi na drugie pytanie przekażemy ks. Jakubowi jako prezent na 40. urodziny.

Odezwiemy się do zwycięzców mailowo w poniedziałek 19 października po godzinie 13.

Powodzenia!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama