Nowy numer 48/2020 Archiwum

Festiwal Echo i Maksymiliany 2020

Festiwal Echo to filmowy projekt, w ramach którego różne festiwale członkowskie prezentują swoich laureatów i wyróżnione filmy. W tym roku odbędzie się dzień dedykowany filmowi ukraińskiemu, polskiemu, armeńskiemu i włoskiemu.

Festiwal trwa od 19 do 22 listopada. Jest realizowany w formie online.

W dniu przeznaczonym polskiej sztuce filmowej, czyli 20 listopada, zobaczymy filmy dokumentalne oraz fabularne zrealizowane przez polskich twórców, a nagrodzone wcześniej na Międzynarodowym Festiwalu Filmów MAKSYMILIANY we Wrocławiu.

W ramach tego dnia zostaną zaprezentowane polskie produkcje; do udziału w wydarzeniu zaproszeni są także twórcy i eksperci.

Jednym z organizatorów wydarzenia jest wrocławska Fundacja Vide et Crede, reprezentująca w projekcie Międzynarodowy Festiwal Filmów MAKSYMILIANY.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Oglądanie filmów wymaga jedynie zalogowania się na stronie echofestival.eu, gdzie dostępny jest także szczegółowy program wydarzenia.

Uczestnicy będą mogli zobaczyć między innymi filmy "Miłość i Miłosierdzie", "Wyklęty", "Bóg w Krakowie" czy "Gendelyk", a także wziąć udział w wirtualnych spotkaniach z twórcami takimi jak Konrad Łęcki, Dariusz Regucki, Vladyslav Robskyi czy Magdalena i Rafał Kołodziejczykowie.

Więcej: echofestival.eu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama