Nowy numer 3/2021 Archiwum

Akcja #WyzwanieKoledowe

W tym wyjątkowym, pandemicznym roku, trudno będzie nam wziąć udział w kolędowaniu w większych grupach. Nie odbędą się również tak popularne koncerty kolęd i pastorałek, a także Orszaki Trzech Króli. W związku z tym zapraszamy was do kolędowania domowego i inspirowania innych, by śpiewając rodzinnie odkrywać tajemnice i radości Bożego Narodzenia.

Na czym polega #WyzwanieKoledowe? Z instrumentami czy bez, solo, w duecie czy w rodzinnym chórze - to nie ma najmniejszego znaczenia. Nagrajcie Wasze muzyczne wykonania polskich kolęd i pastorałek i umieśćcie je w mediach społecznościowych z hasztagiem #WyzwanieKoledowe.

Nie zapomnijcie zaprosić do udziału w naszej akcji swoje rodziny i znajomych. Ich profile możecie oznaczyć w opisie postów. Będzie nam miło jeśli udostępnicie swój film również w grupie Akcja #WyzwanieKoledowe na Facebooku..

Chcemy was przekonać, używając dwóch mobilizujących cytatów. Pierwszy pochodzi ze św. Augustyna: "Kto śpiewa, dwa razy się modli", a drugi to tytuł wszystkim dobrze znanej piosenki - "Śpiewać każdy może".

No to, do dzieła! Akcja trwa przez cały tzw. okres kolędowy, czyli aż do 2 lutego.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama