Nowy numer 31/2022 Archiwum

Fakty i mity o chorobach zakaźnych - spotkanie online na żywo z prof. Simonem

Jak działają szczepionki? Na co powinniśmy się szczepić przed wyjazdem za granicę? Czy warto szczepić małe dzieci szczepionkami nierefundowanymi? - na te i wiele innych pytań owianych licznymi wątpliwościami odpowie 8 lutego podczas bezpłatnego webinarium prof. Krzysztof Simon.

Webinarium jest kolejnym spotkaniem z cyklu "Kierunek Zdrowie" przygotowanego dla szerokiej publiczności przez Wydział Nauk o Zdrowiu. Cykl propaguje zdrowy styl życia. Eksperci Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, zapewniając merytoryczny poziom spotkań, dzielili się już wiedzą o odżywianiu w czasach pandemii, o tym, jak dbać o swoją postawę podczas pracy zdalnej, o także o tym, jak dzięki oddechowi radzić sobie ze stresem w erze koronawirusa. Wszystkie dotychczas zrealizowane webinary są cały czas dostępne na Facebooku.

Spotkanie na żywo z prof. Simonem rozpocznie się 8 lutego o godz. 18 na profilu Kierunek Zdrowie. Lekarz opowie o faktach i mitach związanych z chorobami zakaźnymi i podzieli się receptą na to, jak żyć zdrowo. Profesor poruszy też kwestie szczepień, maseczek i innych form ochrony przed zakażeniem.

Pytania do eksperta można przesyłać wcześniej na adres mailowy: pawel.gawlowski@umed.wroc.pl. Ponadto słuchacze będą mogli zadać pytania również w trakcie spotkania, z wykorzystaniem czatu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama