Nowy numer 23/2021 Archiwum

Mężczyźni św. Józefa zapraszają na Piknik Rodzinny na szczycie Ślęży

Odbędzie się w sobotę 12 czerwca. Rozpocznie go Msza św. odprawiona w kościele na szczycie Ślęży o 12.00.

"Nie ma żadnych wymagań wobec sposobu dotarcia do celu. Można wejść, wbiec, wjechać, wczłapać, a nawet wczołgać się na samym końcu… Ważne, żeby być o 12.00 w kościele pw. NMP, ponieważ w samo południe ks. Jakub Bartczak odprawi Eucharystię dla wszystkich uczestników Pikniku Rodzinnego" - tłumaczą organizatorzy.

Wyjaśniają, że po Mszy Św. jest zaplanowane zbieranie chrustu, rozpalenie ogniska i smażenie przyniesionych ze sobą kiełbasek, kaszanek, karczku itp., stosownie do własnych upodobań oraz apetytu.

"Pogoda zachęca do górskich wędrówek, ale nawet gdyby nie miało być tak pięknie, to i tak najważniejsze jest, aby ten czas spędzić ze swoją rodziną w bliskości z Panem Bogiem. Wszystkim przyda się chwila wypoczynku, rozmów przy ognisku i kontaktu z przyrodą" - zachęcają.

"Zapracowany mężczyzno, zostaw na chwilę swój dom w spokoju, podejmij wyzwanie i spędź z rodziną trochę czasu na świeżym powietrzu, wsłuchując się w ptaków śpiew, wiatru szum i bicie własnego serca" - apelują organizatorzy.

Program:

12.00 – Eucharystia w kościele na szczycie

13.00 – Piknik Rodzinny z ogniskiem w miłym towarzystwie

16.30 – Zakończenie i zejście w własnym zakresie

Osoby zainteresowane wspólnym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu są proszone o zapisy na https://mezczyzniwewroclawiu.pl/piknik-rodzinny-12-06-2021/, aby organizatorzy wiedzieli, jakiej grupy mogą się spodziewać na szczycie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama