Nowy numer 30/2021 Archiwum

Dzień skupienia, warsztaty wokalne i oratorium dla nienarodzonych

Wspólnota Adopcji Dziecka Poczętego przy parafii św. Jana Apostoła we Wrocławiu-Zakrzowie zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu.

Od 25 do 27 czerwca potrwają warsztaty wokalne wraz z dniem skupienia, zakończone wykonaniem przez uczestników oratorium Pawła Bębenka "Jutrznia za nienarodzonych".

Pierwotnie warsztaty miały odbyć się w okolicy Dnia Świętości Życia, jednak - ze względu sytuację epidemiologiczną - zostały przełożone. Chodzi nie tylko o doskonalenie w dziedzinie śpiewu, ale przede wszystkim o modlitwę w intencji dzieci nienarodzonych oraz obrony życia. To swoista forma modlitwy, ćwiczeń duchowych, których zwieńczeniem będzie finałowy koncert.

Zaproszeni są przede wszystkim ci, którzy podejmują modlitwę w intencji dzieci poczętych, ale także wszyscy, którym temat obrony życia jest drogi. Istnieją dwie możliwości uczestnictwa:

  • udział w warsztatach, włączając się do chóru wykonującego oratorium i tym samym uczestnictwo w pełni zarówno w programie ćwiczeń duchowych, jak i muzycznych (koszt 60 zł, zapisy do 20 czerwca przez FORMULARZ);
  • Udział tylko w naukach rekolekcyjnych, nabożeństwach, Eucharystii i koncercie. W tym przypadku nie ma konieczności zapisów ani uczestnictwa we wszystkich punktach programu (wstęp wolny).

Szczegółowy plan warsztatów jest wysyłany do każdego uczestnika na adres e-mail po zapisaniu się przez formularz. Szczegółowy plan dnia skupienia będzie dostępny wkrótce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama