Nowy numer 38/2021 Archiwum

Instytut Duchowości "Karmel" zaprasza na uroczyste zakończenie roku formacji

To okazja do wspólnej modlitwy, ale i wysłuchania wykładu o św. Janie od Krzyża, udziału w agapie i wspomnień (lub uzyskania informacji przez zainteresowanych) - choćby z warsztatów czy "wypraw ziołowych".

Spotkanie rozpocznie się przy ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu w czwartek 17 czerwca o 17.00 wykładem o kontemplacji u św. Jana od Krzyża, czyli o tym, jak Bóg działa w głębiach naszych serc na modlitwie, przemieniając nasze lęki, dodając nam męstwa, mądrości i roztropności w postępowaniu.

O 18.00 odprawiona zostanie Msza św. (kościół pw. Opieki św. Józefa), a po niej, ok. 18.40, odbędzie się agapa w ogrodzie. Będzie tam można usłyszeć o tym, co instytut oferuje: o wykładach, comiesięcznych spotkaniach praktycznych, które w czasie pandemii organizowane były w lesie, warsztatach otwartych (odbywały się warsztaty świąteczne w grudniu, postne w marcu, z medycyną św. Hildegardy w kwietniu, czerwcowe w Marianówce), wyprawach ziołowych - pomagających w budowaniu relacji, wspierających zdrowie duszy i ciała.

IDK zaprasza.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama