Nowy numer 32/2022 Archiwum

Weekend z Dawcą nowego życia - dasz się zaprosić?

Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej organizuje trzydniowe rekolekcje z ks. Krzysztofem Kralką SAC. Niech wszyscy czują się zaproszeni!

Weekendowe rekolekcje w dniach 3-5 września odbędą się pod hasłem: „Z uśmiechem spogląda w przyszłość” w parafii pw. Świętej Rodziny przy ul. Monte Cassino 68 we Wrocławiu.

Zaplanowano część otwartą oraz zamkniętą. Na tę ostatnią, w sobotę od godz. 10 do 15, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy i opłata 90 złotych. Czas ten skierowany jest dla osób pełniących różne posługi we wspólnotach – liderów, odpowiedzialnych, animatorów i wstawienników.

Oprócz tego przewidziano Msze święte z nauką (piątek, sobota, niedziela), uwielbienie z modlitwą charyzmatyczną (piątek, niedziela), modlitwę o wylanie Ducha Świętego i o uzdrowienie (sobota).

Ks. Krzysztof Kralka jest pallotynem, ewangelizatorem i rekolekcjonistą, założycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Posługuje w wielu miejscach w Polsce i za granicą. Prowadzi rekolekcje i sesje formacyjne oraz formuje ewangelizatorów i wspólnoty ewangelizacyjne. Zajmuję się prowadzeniem wieczorów uwielbienia oraz modlitw w intencji uzdrowienia. To także autor wielu książek.

Szczegółowe informacje oraz zapisy przeprowadzane są na stronie internetowej www.wroclaw.odnowa.org. Wszelkie pytania można kierować do p. Renaty Kopeć pod numerem telefonu 607 439 740.

PROGRAM:

PIĄTEK (03.09.2021):
18:00 - Część otwarta
Msza Św. z nauczaniem
Uwielbienie z modlitwą charyzmatyczną
Oprawa muzyczna: Płomień Pański
ZAKOŃCZENIE - Apel Jasnogórski - zawierzenie rekolekcji Maryi

SOBOTA (04.09.2021):
10:00-15:00 - Część na zapisy (liczba miejsc ograniczona - pierwszeństwo mają osoby, które zapiszą się i dokonają opłaty)
Blok przeznaczony dla: liderów i odpowiedzialnych, animatorów i wstawienników
Koszt 90 zł + 30 zł obiad/catering (dla chętnych)
Zapisy poprzez  formularz.
Oprawa muzyczna: Wspólnota Jezusa Miłosiernego i Płomień Pański

18:00 - Część otwarta
Msza Św. z nauczaniem
"Bóg zaś uwierzytelnił je cudami, znakami przedziwnymi, różnorakimi mocami i udzielaniem Ducha Świętego według swej woli. Hbr 2, 4"
Modlitwa o uzdrowienie i wylanie darów Ducha Świętego
Oprawa muzyczna: Źródło Łaski

NIEDZIELA (05.09.2021):
12:30 - Część otwarta
Msza Św. z nauczaniem dla małżeństw i rodzin
Uwielbienie z modlitwą charyzmatyczną - Rodziny w Duchu Świętym
Oprawa muzyczna: Płomień Pański

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama