Spotkanie z Jezusem i Arkadiuszem

Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy zaprasza 5 września na modlitewny wieczór oraz spotkanie z pisarzem, autorem bestsellerów.

Parafia pw. św. Bartłomieja i św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy organizuje wydarzenie modlitewno-kulturalne. Rozpocznie się ono 5 września o godzinie 20 Mszą świętą. Po niej nastąpi wspólne uwielbienie Jezusa, a następnie spotkanie z pisarzem Arkadiuszem Łodziewskim, ewangelizatorem i autorem kilku popularnych książek np. w temacie pokonywania depresji, odzyskania radości i uwolnienia od lęków.

Jego Boże poradniki zdobyły serca bardzo wielu ludzi. Jedną z jego książek przeczytał papież Franciszek, który trakcie swojej homilii przywołał fragment na oczach całego świata.

- Pierwsza książka "Boży poradnik antydepresyjny" powstała przedziwnie. Notowałem to, co mówił do mnie Pan Jezus, co mi pokazywał, ale robiłem to byle jak. Wtedy usłyszałem w sercu, że mam to zrobić w formie książki. Nie miałem pojęcia jak - mówił niegdyś Arkadiusz Łodziewski.

Mężczyzna nie miał pieniędzy. Napisał do kilku wydawnictw, że Jezus do niego mówi, i że chciałby się tym podzielić. Nikt mu nie odpisał oprócz... salwatorianów. Książka została wydana.

- Już po dwóch miesiącach dostałem ok. 600 świadectw uzdrowień z depresji. Bardzo dużo. Do dziś są to już tysiące świadectw. Zostałem także zaproszony na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie - stwierdził pisarz i ewangelizator.

Ostatecznie wydał już pięć książek, szósta jest w przygotowaniu.

Czytaj także: Klebark Wlk. Wieczór uwielbienia

 

 

Dziękujemy, że z nami jesteś Dostęp do treści jest ograniczony
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..