Nowy numer 38/2021 Archiwum

Pokaz specjalny filmu "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie"

Po przerwie zapraszamy na pierwszy od dawna pokaz specjalny z cyklu "Do kina z Gościem"! Bilety dla wszystkich po 11 złotych. A film długo oczekiwany.

Zapraszamy do kina na opowieść o człowieku, który w obliczu wojny musi dokonywać trudnych wyborów i odpowiedzieć sobie na pytanie "Jak miłować nieprzyjaciół, kiedy przyszło nam do nich strzelać?".

"Gość Wrocławski" oraz Multikino Pasaż Grunwaldzki zapraszają na pokaz specjalny filmu o bł. kard. Stefanie Wyszyńskim. Seans rozpocznie się 22 września o godzinie 19 w Multikinie w galerii Pasaż Grunwaldzki. 

Bilety dla każdego w jednej cenie - 11 złotych. UWAGA! Dostępne tylko w kasach w kinie na miejscu na hasło "Gość Niedzielny".

W ramach seansu krótka prelekcja gościa specjalnego pt. "Czego jeszcze nie wiecie o kard. Wyszyńskim?".

Fabuła filmu "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie" koncentruje się na losach wojennych ks. por. Stefana Wyszyńskiego - przyszłego prymasa Polski.

Jest rok 1944, w ferworze wojny poznajemy młodego księdza Wyszyńskiego, który niedawno został mianowany kapelanem oddziału na terenie Puszczy Kampinoskiej. Równolegle działa on w powstańczym szpitalu. Wszyscy znają go tam pod pseudonimem „Radwan III”. Wojenna rzeczywistość jest dla ks. Wyszyńskiego kuźnią charakteru, walką o nadzieję i miłość, szczególnie wobec nieprzyjaciół. W czasie krytycznych sytuacji, takich jak rewizja szpitala przez oddziały SS czy podczas łapanki, Wyszyński staje w obliczu próby.

WYSZYŃSKI - ZEMSTA CZY PRZEBACZENIE - oficjalny zwiastun
KinoSwiatPL

WIĘCEJ O FILMIE PRZECZYTASZ:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama