Nowy numer 21/2023 Archiwum

Kolejna sala na pokaz specjalny filmu "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie"

Ze względu na duże zainteresowanie wraz z Multikinem Pasaż Grunwaldzki otwieramy drugą salę na pokaz specjalny. Oddajemy do Państwa dyspozycji 80 miejsc. Termin: 22 września, godz. 19.15.

Zapraszamy do kina na opowieść o człowieku, który w obliczu wojny musi dokonywać trudnych wyborów i odpowiedzieć sobie na pytanie: "Jak miłować nieprzyjaciół, kiedy przyszło nam do nich strzelać?".

"Gość Wrocławski" oraz Multikino Pasaż Grunwaldzki organizują pokaz specjalny filmu o bł. kard. Stefanie Wyszyńskim. Pierwszy seans, który już prawie zapełnił salę, rozpocznie się 22 września o godz. 19 w Multikinie w galerii Pasaż Grunwaldzki. Drugi seans rozpocznie się o godz. 19.15.

Bilety dla każdego w jednej cenie - 11 złotych. UWAGA! Dostępne tylko w kasach w kinie na miejscu na hasło "Gość Niedzielny".

W ramach obu seansów zaplanowaliśmy krótką prelekcję gościa specjalnego pt. "Czego jeszcze nie wiecie o kard. Wyszyńskim?".

Fabuła filmu "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie" koncentruje się na losach wojennych ks. por. Stefana Wyszyńskiego - przyszłego prymasa Polski.

Jest rok 1944, w ferworze wojny poznajemy młodego księdza Wyszyńskiego, który niedawno został mianowany kapelanem oddziału na terenie Puszczy Kampinoskiej. Równolegle działa on w powstańczym szpitalu. Wszyscy znają go tam pod pseudonimem "Radwan III". Wojenna rzeczywistość jest dla ks. Wyszyńskiego kuźnią charakteru, walką o nadzieję i miłość, szczególnie wobec nieprzyjaciół. W czasie krytycznych sytuacji, takich jak rewizja szpitala przez oddziały SS czy podczas łapanki, Wyszyński staje w obliczu próby.

WIĘCEJ O FILMIE PRZECZYTASZ:

WYSZYŃSKI - ZEMSTA CZY PRZEBACZENIE - oficjalny zwiastun
KinoSwiatPL
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast