Nowy numer 42/2021 Archiwum

Mama idzie do pracy. Od czego zacząć?

Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus" zaprasza mamy, które planują powrót, zmianę lub rozpoczęcie pracy zawodowej na bezpłatne warsztaty "Mama idzie do pracy".

W ramach warsztatów uczestniczki dowiedzą się m.in., jak zanalizować swoje doświadczenie zawodowe i osobiste predyspozycje, jak przygotować siebie i swoją rodzinę na kolejny krok w życiu zawodowym czy jak napisać nowoczesne CV.

Oprócz tego poruszone zostaną kwestie rozmowy kwalifikacyjnej, pomysły na nowatorskie projekty i działania innych mam, propozycje, od czego zacząć własną działalność czy w jaki sposób pomocna księgowość rozwija skrzydła.

Warsztaty odbędą się 15 i 16 października w centrum szkoleniowym WenderEdu przy ul. św. Józefa 1 (Ostrów Tumski) we Wrocławiu - 15 października w godz. 16-19, a 16 października - od godz. 9 do 15.

Poprowadzą je Judyta Kruk, Agnieszka Korpowska, Marta Staszewska, Lilianna Sicińska, Justyna Wolska i Elżbieta Woźniak-Łojczuk – koordynatorki ze Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus".

Obowiązują zapisy przez formularz. Udział w warsztacie zostanie potwierdzony przez kontakt telefoniczny po wypełnieniu zgłoszenia. Wszelkie pytania można kierować na adres: mamawracadopracy@3plus.pl.

Prowadzące:

  • Judyta Kruk - politolog doświadczony w pracy z rodzinami, rzecznik Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus", koordynatorka projektu Certyfikacja Strategii Polityki Prorodzinnej ZDR 3 Plus, ekspert telefonu zaufania Linia 3 Plus, mediatorka, prowadząca grupy wsparcia dla mam karmiących, współautorka inicjatywy Tu Mamy! na rzecz wsparcia kobiet i ich rodzin, żona, matka sześciorga dzieci.
  • Agnieszka Korpowska - animator kultury, filolog polski, społecznik. Od lat animuje lokalne środowisko w działaniach na rzecz rodzin z dziećmi. Współzałożycielka Koła ZDR 3+ na warszawskim Targówku. Na co dzień zajmuje się administracją i realizacją projektów w ZDR3+ jako zastępca dyrektora biura. Żona i mama pięciorga dzieci.
  • Lilianna Sicińska - pasjonatka dziennikarstwa, komunikacji społecznej i języka. Pracowała w mediach, na uczelni, w wydawnictwach. Od zawsze związana z NGO, w których fascynuje ją misja (zmienianie świata na lepsze), niezależność (robimy swoje!) oraz idea pracy, która nie przeszkadza w byciu mamą. Żona i mama czworga dzieci.
  • Marta Staszewska - Coach Kariery - skonsultowała ponad 1000 osób szukających pracy. Prowadzi szkolenia, sesje indywidualne nt. efektywnych metod docierania do ofert pracy i rozmów rekrutacyjnych. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem zdobytym w firmach doradztwa personalnego i w strukturach działu HR. Członek ZDR 3+ Koła Targówek, żona i mama trzech synów.
  • Elżbieta Woźniak-Łojczuk - wielomatka, magister filologii polskiej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Kreatorka nowych marek. Start-upowe inspiracje czerpie z wnikliwej obserwacji codzienności macierzyńskiej. Słucha, analizuje, wymyśla i opisuje. Jej mottem życiowym są słowa JP II: "Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali".
  • Justyna Wolska - księgowa z wykształcenia i zamiłowania. 20-letnie doświadczenie w księgowości pozwala jej patrzeć na finanse z szerokiej perspektywy. Prowadzi własną firmę księgową - Heksagon Podatkowy. Również mama.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama