Nowy numer 48/2021 Archiwum

Wygraj "Adwentownik"!

Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać bardzo przydatną, zwłaszcza dla najmłodszych (i całych rodzin) publikację. Konkursowe zadanie nie jest trudne.

Czym jest "Adwentownik"? To pewnego rodzaju kalendarz adwentowy Nie ma w nim jednak okienek z czekoladkami.

Wygląda jak kalendarz biurkowy, a każda kart odpowiada kolejnemu dniowi Adwentu.

- Oprócz daty, dnia tygodnia i licznika znajduje się w nim ciekawostka adwentowa nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Podejrzewam, że wiele informacji, które się tam znajdują, może być wspaniałym odkryciem - podkreśla Elżbieta Woźniak-Łojczuk,  autorka publikacji.

Zaznacza, że warto budować świadomość okresu liturgicznego jakim jest Adwent od najmłodszych lat, by dać dzieciom poczucie, że jest to czas wyjątkowy, w którym nie tylko kupujemy prezenty i zachwycamy się świątecznymi dekoracjami na ulicach, ale przede wszystkim radośnie wzrastamy duchowo, oczekując na narodziny Jezusa.

Tegoroczną nowością są kreatywne zadania. - Do „Adwentownika” dołączona jest specjalna choineczka, którą można postawić obok. Są na niej gwiazdki - tyle, ile jest dni Adwentu. Po wykonaniu zadania na dany dzień dziecko może pokolorować jedną gwiazdkę. Na koniec powstanie piękna, kolorowa choinka, którą będzie można ściągnąć z podstawki i zawiesić na świątecznym drzewku.

„Adwentownik” można nabyć stacjonarnie we Wrocławiu, w Księgarni Archidiecezjalnej na Ostrowie Tumskim, w „Pociągu do bajeczki” na Sępolnie (ul. Monte Cassino 68) oraz w sklepiku parafialnym przy kościele pw. św. Elżbiety Węgierskiej na ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu, a także zakupić przez internet. Szczegóły na www.adwentownik.pl.

Tę wyjątkową publikację można również wygrać w naszym konkursie. Przygotowaliśmy pięć egzemplarzy. Jakie jest zadanie?  Należy wymienić trzy symbole Adwentu. Odpowiedź należy przysłać na adres wroclaw@gosc.pl do poniedziałku (21 listopada) do 20.00. W tytule należy wpisać "Adwentownik", natomiast w treści maila prosimy podać również adres pocztowy, pod który będziemy mogli przesłać nagrodę. UWAGA! Wygrywa co trzecia osoba, która najszybciej prześle do nas odpowiedź.

Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenie:

Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama