Nowy numer 4/2022 Archiwum

Nasze adwentowe transmisje

Przed nami kolejny Adwent - czas, którego nie można zmarnować. Radosne oczekiwanie na przyjście Pana zarówno w tajemnicy przeżywania Bożego Narodzenia, jak i na Jego powtórne przyjście na końcu czasów to zadanie, by dobrze się na te wydarzenia przygotować. Mamy codzienne propozycje.

Któż by się spodziewał, że również i ten Adwent będziemy przeżywać w cieniu informacji o kolejnych falach pandemii i kolejnej mutacji wirusa, który zmienił całe nasze życie. Być może w śród was, drodzy Czytelnicy, są tacy, którzy osobiście nie będą mogli odbyć praktyk adwentowych? Stąd nasze transmisje.

O poszczególnych inicjatywach będziemy informować szerzej w osobnych artykułach. Tutaj zbieramy je w jednym miejscu, by każdy wiedział, czego szukać. Życzymy dobrego przeżycia tego czasu. Mimo że sytuacja wymaga od nas dystansu, wierzymy, że uda nam się jednak zawiązać wspólnotę.

Oto lista propozycji:

  • Rekolekcje adwentowe
    Będziemy je dla was transmitować z katedry wrocławskiej od 28 listopada do 1 grudnia (środa). Poprowadzi je ks. Marcin Werczyński - wychowawca Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Henrykowie. Pierwszej transmisji będzie można wysłuchać (i obejrzeć) w niedzielę o 10.00. Kolejne nauki na żywo będzie można usłyszeć podczas naszych transmisji z Rorat (6.30). Będziemy jednak nauki również umieszczać na: wroclaw.gosc.pl do odsłuchania.
  • Roraty
    Zapraszamy codziennie (od poniedziałku do piątku) o 6.30. Natomiast w soboty będziemy się spotykać o 8.00. Transmisja  na: wroclaw.gosc.pl oraz na na YouTube.

Oczywiście, oprócz tych cyklicznych wydarzeń nie zabraknie również wielu innych propozycji. Zaglądajcie na naszą stronę internetową i obserwujcie nasze media społecznościowe, a na pewno nie przegapicie niczego wartościowego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama