Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Na początku było Słowo...

To tytuł męskich rekolekcji, które odbędą się w przyszły weekend we wrocławskim seminarium. Trwają zapisy.

W dniach 21-23 stycznia chcemy bardzo serdecznie zaprosić młodych mężczyzn na rekolekcje do naszego wrocławskiego seminarium. Nasze zaproszenie kierujemy do uczniów szkół średnich oraz studentów (16-25 lat)" - piszą w zaproszeniu klerycy Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.

Jedynym warunkiem, który należy spełnić, jest chęć spędzenia szczególnego czasu z Panem Bogiem w tym wyjątkowym miejscu, jakim jest Dom Ziarna. - Mimo że rekolekcje ze swojej natury mają charakter powołaniowy, nie zobowiązują one do zostania księdzem. Mogą być jednak pomocne w rozeznawaniu swojego życiowego powołania - mówi kl. Marcin Krawczak.

Podkreśla, że program rekolekcji w dużej mierze pokrywa się z kleryckim planem dnia. - W ten sposób chcemy pokazać, jak wygląda życie przygotowujących się do kapłaństwa. Przewidziane są również specjalne konferencje i punkty modlitewne. - Poza modlitwą i przebywaniem z Panem Bogiem, co jest bardzo ważne, chcemy również dać okazję na bycie z drugim człowiekiem - zarówno rekolektantów ze sobą, jak i z klerykami.

Zapisać się na rekolekcje oraz uzyskać więcej informacji można pod adresem email: dniskupieniawroclaw@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy