Nowy numer 48/2022 Archiwum

Uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie

W parafii św. Maksymiliana Kolbe we Wrocławiu (ul. Horbaczewskiego 20) 19 lutego odbędzie się wieczór uwielbienia pt. "Wyśpiewajmy chwałę".

Całość rozpocznie się od Mszy Świętej o godzinie 18.

- Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć obecności Bożej, na wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie: "Wyśpiewajmy chwałę". Chcemy wyśpiewać Bogu pieśń nową i modlić się w waszych intencjach wraz z Izą i Bartkiem Kostro z zespołu „Powołani, by wielbić!”. Chcemy, aby nasza modlitwa uniosła się do nieba - mówi ks. Wojciech Bujak, który poprowadzi całą modlitewną inicjatywę.

Moc uwielbienia zapewni ponad 50 osób: muzyków, śpiewających i uwielbiających z różnych wspólnot charyzmatycznych archidiecezji wrocławskiej (Płomień Pański, Źródło Łaski, Miłość Pańska i Diakonia DEO, Jezus Miłosierny, Jeruzalem, Benedictus).

- Niebo będzie rzeczywistością, w której nieustannie będziemy uwielbiali Boga, dlatego chcemy już dziś poruszać się w Bożej Obecności poprzez wspólną modlitwę, którą przygotuje dla nas kilka wspólnot. Pragniemy zaprosić wszystkich, aby nowo odkryli, jak dobry jest Bóg, który jest godzien wszelkiej chwali i czci - dodaje ks. W. Bujak.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy