Nowy numer 40/2022 Archiwum

Wzmocnij swoje małżeństwo w pięć tygodni

W Bagnie ruszają warsztaty dedykowane dla par na każdym etapie małżeństwa, bez względu na staż czy wiek. A we Wrocławiu w tym samym czasie będzie kurs dla małżeństw pt. "Tobiasz i Sara - małżeństwo na Bożych drogach".

Wspólnota Boża Rodzina będzie w Bagnie organizować cotygodniowe spotkania w formie randki, podczas której małżonkowie mają czas na rozmowę i poruszenie najważniejszych tematów dotyczących ich związku.

To cykl stworzony zarówno dla małżeństw, które diagnozują problemy w swoim związku, jak i tych w dobrej kondycji, które po prostu chcą zainwestować w swoje małżeństwo, popracować nad wzmocnieniem relacji.

Warsztaty będą odbywały się w każdą sobotę od 19 lutego od godz. 17.00 do 19.30 w domu parafialnym obok plebanii w Bagnie, przy ul. Ziołowej 36. W ramach warsztatów (po trzecim spotkaniu) 11-13 marca odbędzie się wyjazd weekendowy. Zakończenie warsztatów zaplanowano na 19 marca.

W trakcie spotkań oraz podczas weekendu organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci. Koszt: 100 zł od pary (płatne na pierwszym spotkaniu) + koszt weekendu wyjazdowego. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy odbywają się przez specjalny FORMULARZ.

Z kolei we Wrocławiu w tym samym czasie od 19 lutego rozpocznie się kurs dla małżeństw pt. "Tobiasz i Sara - małżeństwo na Bożych drogach". To odkrywanie swojego związku w świetle słowa Bożego o Sarze i Tobiaszu. Poruszone zostaną takie tematy jak: próba wiary a kryzys małżeński, moje dziedzictwo i relacja z rodziną pochodzenia, drogi małżeństwa według zamysłu Bożego, uzdrowienie relacji małżeńskiej, zaślubiny mężczyzny i kobiety w Bogu, odnowienie sakramentu małżeństwa.

Jak wyglądają spotkania? Po rozważeniu słowa Bożego przez kapłana i ukazaniu jego aktualności w życiu przez parę prowadzącą małżonkowie rozmawiają ze sobą na ważne dla nich tematy.

Kurs potrwa przez 5 tygodni w soboty od 9 do 12.30, od 19 lutego do 26 marca w parafii św. Augustyna przy ul. Sudeckiej 90 we Wrocławiu (sala nr 4). Zapisy odbywają się telefonicznie lub mailowo u Justyny i Darka Kempińskich - tel. 691 28 22 28 lub mail: tobiaszisara2022@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy