Nowy numer 39/2022 Archiwum

Wychowanie jest sprawą serca

Pod tytułowym hasłem odbędą się w środę drzwi otwarte w szkole podstawowej przy Zespole Szkół Salezjańskich we Wrocławiu. Natomiast w sobotę do poznania oferty szkoły zaproszeni są przyszli licealiści i uczniowie technikum.

Drzwi w podstawówce (ul. Świętokrzyska 45-55) otworzą się o 17.00. Na początek zaplanowano spotkanie z dyrektorem w sali gimnastycznej,  okraszone występami muzycznymi szkolnej orkiestry dętej "Salez Band", zespołu bębniarskiego "Salez Drumline" oraz chóru. Od 17.45 rozpoczną się prezentacje edukacyjne.

Ponadto będzie można zobaczyć wystawę owadów, skorzystać z kawiarenki i degustacji "Salez Kitchen" oraz zobaczyć filmy szkolnej telewizji TVSLOWROC. Nie zabraknie również stanowisk informacyjnych związanych z aktywnościami szkoły skierowanych zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Natomiast w sobotę 19 marca z otwartych drzwi będą mogli skorzystać starsi uczniowie. Spotkanie rozpocznie się o 10.00 w budynku liceum salezjańskiego (ul. Prusa 78 - wejście od strony kościoła pw. św. Michała Archanioła). W programie spotkanie z dyrektorem, a następnie Językowa Wieża Babel. Od 11.00 zaczną działać punkty informacyjne. Będzie też otwarta kawiarenka.

Szczegółowy harmonogram drzwi otwartych w podstawówce i liceum można znaleźć na stronie www.salez-wroc.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy