Nowy numer 47/2022 Archiwum

Ogień Miłosierdzia na pl. Solnym we Wrocławiu

Koncert Ewangelizacyjno-Uwielbieniowy "Ogień Miłosierdzia" odbędzie się w Święto Miłosierdzia Bożego, 24 kwietnia, na placu Solnym we Wrocławiu. Modlitwa, uwielbienie i głoszenie orędzia Miłosierdzia Bożego będą trwać od 14.00 do 21.00.

– Chcemy uwielbiać Miłosierdzie Boże w tak ważny dzień, ale i złożyć świadectwo; chcemy, by nasze uwielbienie przerodziło się w ewangelizację – mówi o. Krzysztof Piskorz OCD, opiekun Katolickiego Ruchu Ewangelizacyjnego „Katolicy na Ulicy”, który organizuje wydarzenie.

– Będziemy wskazywać na Boga, który kocha człowieka i przyszedł zbawić nas, wysławiać i głosić Boże Miłosierdzie. Pan Jezus mówił s. Faustynie: "Duszom, które uciekać się będą do mojego miłosierdzia i duszom, które wysławiać i głosić będą innym o moim wielkim miłosierdziu, w godzinę śmierci postąpię z nimi według nieskończonego Miłosierdzia Mojego". To wspaniała obietnica i zachęta – nie tylko, by uciekać się do Bożego Miłosierdzia, ale wysławiać je i głosić innym – dodaje karmelita.

Szczególnie uroczyście będzie celebrowana Godzina Miłosierdzia Bożego – 15.00. – Będziemy przez chwilę rozważać Mękę Pana Jezusa, odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego – mówi o. Krzysztof. Całość spotkania zakończy Apel Jasnogórski.

W wydarzeniu wezmą udział różne zespoły muzyczne – z DA "Dach", z Ruchu Światło-Życie, karmelitański zespół muzyczny "Aż po krańce ziemi", zespół z parafii w Siechnicach i N.O.E.

Transmisja będzie dostępna TUTAJ

Ogień Miłosierdzia na pl. Solnym we Wrocławiu  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy