Nowy numer 47/2022 Archiwum

Niedziela Miłosierdzia Bożego. W deszczu Bożych łask

Strugi deszczu nie zgasiły "Ognia Miłosierdzia". Koncert ewangelizacyjno-uwielbieniowy odbył się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego na pl. Solnym we Wrocławiu.

Choć pogoda sprawiła, że przechodniów w centrum miasta było mniej, orędzie Miłosierdzia Bożego dotarło do wielu ludzi – „na żywo”, a także poprzez transmisję.

Szczególnym punktem spotkania była Godzina Miłosierdzia Bożego, 15.00, kiedy na modlitwie zgromadziła się liczna grupa osób. Przez wiele godzin, aż do 21.00, trwała ewangelizacja, istniała możliwość indywidualnej rozmowy z kapłanem, modlitwy wstawienniczej.

– Głosiliśmy Boże miłosierdzie, kolejne zespoły wielbiły Boga śpiewem. Można było włączyć się w modlitwę, usłyszeć fragmenty „Dzienniczka” św. Faustyny – mówi o. Krzysztof Piskorz OCD, opiekun duchowy Katolików na Ulicy. Na pl. Solnym obecny był także ks. Tomasz Zalwowski z parafii w Siechnicach.

Koncert współtworzyło mnóstwo osób z różnych wspólnot. O muzyczną stronę zadbały osoby z DA "Dach", z Ruchu Światło-Życie, karmelitański zespół muzyczny "Aż po krańce ziemi", zespół z parafii w Siechnicach i N.O.E.

Niedziela Miłosierdzia Bożego. W deszczu Bożych łask   Mimo deszczu ludzie gromadzili się pod sceną. Archiwum organizatorów Niedziela Miłosierdzia Bożego. W deszczu Bożych łask   Istniała możliwość indywidualnej rozmowy z kapłanem. Archiwum organizatorów Niedziela Miłosierdzia Bożego. W deszczu Bożych łask   Wiele osób zaangażowało się w obsługę techniczną wydarzenia. Archiwum organizatorów

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy