Nowy numer 26/2022 Archiwum

Wierne Miłości

Posłuchaj utworu "Wierne Miłości", który powstał z okazji beatyfikacji męczenniczek elżbietańskich s. Marii Paschalis i jej IX Towarzyszek. Utwór jest też zaproszeniem do udziału w dziękczynnym wieczorze uwielbienia, który odbędzie się w Hali Stulecia 11 czerwca. Można już odbierać bezpłatne wejściówki na to wydarzenie.

Wierne Miłości I śpiew: Jakub Tomalak, Abba Pater Music I modlitwa: ksiądz Teodor.
Teobańkologia

Utwór "Wierne Miłości" wykonuje Jakub Tomalak i chór Abba Pater Music. Modlitwę na początku piosenki prowadzi ks. Teodor Sawielewicz z TeoBńkologii.

Muzyczna produkcja jest związana z beatyfikacją sióstr męczenniczek elżbietańskich s. M. Paschalis Jahn i jej IX Towarzyszek, które zginęły z rąk czerwonoarmistów w pierwszej połowie 1945 roku. Były mordowane głównie ze względu na to, że stawały w obronie swoich podopiecznych i broniły się przed gwałtami. Msza beatyfikacyjna odbędzie się 11 czerwca o 11.00 (transmisja na www.wroclaw.gosc.pl) we wrocławskiej katedrze.

Natomiast wieczorem tego dnia (początek o 18.30) w miejsce uwielbienia zamieni się wrocławska Hala Stulecia (ul. Wystawowa 1). Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Wierne miłości”. W programie jest koncert w wykonaniu profesjonalnych muzyków znanych ze scen chrześcijańskich oraz gorąca modlitwa o uzdrowienie serca przed Najświętszym Sakramentem. Na deser i zakończenie zaplanowany jest pokaz specjalny Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej na Pergoli.

Wydarzenie poprowadzą ks. Teodor Sawielewicz (Teobańkologia) i Jakub Tomalak. Wystąpią: Agnieszka Cudzich, Marcin Jajkiewicz, Abba Pater Music, Muzyczna Diakonia Teobańkologii.

Darmowe wejściówki na wydarzenie są indywidualnie do odebrania u ss. Elżbietanek na św. Józefa 1/3 we Wrocławiu (od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-20:00) lub internetowo na stronie projektu.

Więcej informacji na: www.wiernemilosci.pl.
Wydarzenie FB: https://fb.me/e/1PxXBAhLI.
Darmowe wejściówki: https://www.ebilet.pl/muzyka/pozostale/muzyczne-uwielbienie/.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama