Nowy numer 32/2022 Archiwum

Weź udział w dziękczynnym uwielbieniu

Chwała Panu za nowe błogosławione! Chcemy dziękować za beatyfikację sióstr męczenniczek elżbietańskich s. M. Paschalis Jahn i jej Dziewięciu Towarzyszek. Zapraszamy do Hali Stulecia, a tych, którzy nie mogą tam dotrzeć - do skorzystania z transmisji online wydarzenia.

Dziś wieczorem (początek o 18.30) wrocławska Hala Stulecia (ul. Wystawowa 1) zamieni się w miejsce uwielbienia. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: "Wierne miłości". W programie są koncert muzyków znanych ze scen chrześcijańskich oraz gorąca modlitwa o uzdrowienie serca przed Najświętszym Sakramentem. Na deser i zakończenie zaplanowany jest pokaz specjalny Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej na Pergoli.

Transmisję oglądaj TUTAJ.

Wydarzenie poprowadzą ks. Teodor Sawielewicz (Teobańkologia) i Jakub Tomalak. Wystąpią: Agnieszka Cudzich, Marcin Jajkiewicz, Abba Pater Music, Muzyczna Diakonia Teobańkologii.

Darmowe wejściówki na wydarzenie są wciąż do odebrania (online) po kliknięciu w link: https://www.ebilet.pl/muzyka/pozostale/muzyczne-uwielbienie/.

Ci, którzy z różnych względów nie będą mogli wziąć w wydarzeniu udziału osobiście, zapraszamy do udziału w transmisji przygotowanej przez siostry elżbietanki na kanale YouTube "Męczenniczki elżbietańskie". Okienko transmisji umieścimy tuż przed jej startem na: wroclaw.gosc.pl.

Tymczasem zapraszamy do wysłuchania utworu "Wierne miłości", który na pewno usłyszymy podczas wieczornej modlitwy:

Wierne Miłości I śpiew: Jakub Tomalak, Abba Pater Music I modlitwa: ksiądz Teodor.
Teobańkologia

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama