Nowy numer 32/2022 Archiwum

Spotkanie dwóch serc

"Dwa serca" to oddolny, autorski projekt i niecodzienna opowieść o współczesnej kobiecie, która przeżywa kryzys i zaczyna pytać o sens wszystkiego, co ją spotyka… i ku jej zaskoczeniu odpowiada jej sam Bóg. Koncert odbędzie się już w najbliższą niedzielę (26 czerwca).

Jak informują autorzy projektu, koncert to opowieść o budowaniu relacji z Bogiem. Przez jedenaście piosenek, które są śpiewane w formie duetu Bóg-człowiek, jesteśmy świadkami spotkania się dwóch serc - serca Boga i serca człowieka. Te utwory są szansą na poznanie samego siebie, swojego serca i serca Boga, niezależnie, jak silna jest Twoja wiara, czy nie wierzysz w nic. Piosenki napisane są na podstawie m.in. zapisków Alicji Lenczewskiej.

Autorką projektu, piosenek i wokalistką jest Justyna Helm, a współtwórcą projektu i wokalistą jest Mateusz Spychalski. Zespół gra w składzie: Barbara Obremska, Jadzia Kosz, Sebastian Spychalski, Stanisław Kiraga, Jakub Ratuszniak, Maciej Basta, Damian Korzekwa i Jan Ratuszniak.

Koncert "Dwa Serca" odbędzie się w auli koncertowej przy parafii pw. św. Alberta Wielkiego na ul. Redyckiej 10/12 na zakończenie Misji Jubileuszowych w parafii 26 czerwca o 19.00. Wstęp jest wolny.

Posłuchaj jednego z utworów wchodzącego w skład projektu pt. "Serce Kamienne":

„Serce Kamienne” - utwór koncertu „Dwa Serca”
Koncert Dwa Serca
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama