Nowy numer 39/2022 Archiwum

Instytut Teologii Życia Konsekrowanego zaprasza

ITŻK zaprasza na kolejną edycję Kursu Teologii Życia Konsekrowanego. Również w tym roku akademickim proponuje wykłady online.

Mogą z nich korzystać osoby konsekrowane, w tym należące do indywidualnych form życia konsekrowanego, osoby na etapie formacji czasowej, także pracujące na placówkach za granicą. Udział w Kursie Teologii Życia Konsekrowanego traktowany jest często jako element formacji początkowej oraz jako przygotowanie się do profesji wieczystej. Wiele osób swoją obecność w ITŻK traktuje jako istotny element osobistej formacji. Wiedza zdobyta podczas kursu stanowi też doskonałą pomoc dla mistrzyń i mistrzów postulatów, nowicjatów i junioratów.

Zapisy trwają do 5 października. Pierwszy wykład odbędzie się 15 października o 8.30. Zajęcia są odpłatne. Więcej TUTAJ.

Wykłady w ramach kursu trwają 2 lata (cztery semestry), odbywają się dwa razy w miesiącu (dwa sobotnie przedpołudnia, jednorazowo dwa bloki po 1,5 godziny i 30 min. przerwy).

Wykładowcami na Instytucie Teologii Życia Konsekrowanego są pracownicy naukowi UKSW oraz PWT we Wrocławiu. W ramach ITŻK organizowane jest corocznie Ogólnopolskie Sympozjum Teologii Życia Konsekrowanego (również międzynarodowe). Opiekunem naukowym Instytutu Teologii Życia Konsekrowanego jest bp Jacek Kiciński CMF, dyrektorem – o. mgr. lic. Aleksander Bober CMF.

Więcej informacji: www.klaretyni.pl, psiktzk@gmail.com. tel.: 71 328 06 61.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy