Nowy numer 48/2022 Archiwum

Warsztaty Bible Journalingu dla kobiet. To mało znana metoda rozważana Pisma Świętego

Jagoda Kwiecień poprowadzi we Wrocławiu warsztaty z Bible Journalingu - "biblijnego pamiętnikowania". Zaproszone są wszystkie panie, bez względu na doświadczenie rozważania Słowa Bożego.

Już 9 października (niedziela) w godzinach 14.00-19.00 przy ul. kard. Kominka 3/5 we Wrocławiu (u Sióstr Maryi Niepokalanej) odbędzie się spotkanie pokazujące mniej znaną formę modlitwy - Bible Journaling. Organizują je Rodziny w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej.

- Pismo Święte i jego czytanie, rozważanie jest jednym z kluczowych elementów budowania relacji z Panem Bogiem i wzrostu naszej wiary. Patrzę na siebie, ile czasem mam trudności z sięganiem po Biblię albo znalezieniem odpowiedniej metody "chodzenia" ze Słowem. Staram się być wierna czytaniu Pisma Świętego, ale nie ukrywam, że nadal szukam swojej drogi do rozważania Słowa - mówi Katarzyna Węgrzyn, organizatorka wydarzenia.

Kiedy usłyszała o "Biblie Journaling", od razu chciała wiedzieć o nim więcej. Jagodę Kwiecień jako "Jagoopeppermint" obserwuje od początku jej działalności.

- Zachwyca mnie jej estetyka, dusza artystyczna i to, że zapoczątkowała w Polsce właśnie tę metodę rozważania Słowa Bożego. Myślę, że Biblie Journaling jest dla każdej kobiety. Dla tej, co codziennie sięga po Słowo Boże, jak i dla tej, co nigdy po nie nie sięga. Warto, abyśmy się spotkali w gronie kobiet i usłyszały świadectwo Jagody, poznały na nowo Pismo Święte, zaprzyjaźniły się z Nim oraz przyjęły wskazówki, jak z głębi swego serca rozważać Słowo, które kieruje do nas sam Pan Bóg - stwierdza Katarzyna.

Na miejscu będzie do kupienia nowość, czyli Pismo Święte do Bibli Journalingu, a także inne produkty ze sklepiku Jagody. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY - TUTAJ.

- Serdecznie zapraszam każdą kobietę do spędzenia z nami niedzielnego popołudnia, aby otworzyć się na nową drogę ze Słowem Bożym, porozmawiać w kobiecym gronie i nakarmić się wartościowymi treściami - zachęca K. Węgrzyn.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy