Nowy numer 5/2023 Archiwum

O wewnętrznym bagażu, który nosimy w sobie

Salezjańskie Duszpasterstwo Akademickie MOST organizuje cykl formacyjny "Zajrzyj do plecaka". To seria cotygodniowych spotkań, na których z pomocą psychologów studenci przyjrzą się temu, co nosimy w sobie i temu, co jest naszym wewnętrznym bagażem.

Zagadnienia, które będą poruszane, to między innymi samoakceptacja, nawyki, odejście od rodziców, powołanie, sny, strefy bezpieczeństwa, stawianie granic, miłość i relacje.

- Spotkania będą prowadzone przez zaproszonych gości, którzy będą dzielić się swoją wiedzą na każdy z tych tematów. Cykl jest skierowany do wszystkich studentów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę lub zadawać pytania, rozmawiać w podanych tematach - mówi Tomasz Gładki z przęsła formacyjnego SDA Most.

Spotkania odbywać się będę w każdy wtorek po Mszy akademickiej o 19:30. Planowana godzina rozpoczęcia to 20:15 w Stolarni przy SDA MOST przy pl. Grunwaldzkim 3.

- Wydarzenie jest otwarte i bezpłatne. Szczegółowy terminarz znajduje się na naszej stronie duszpasterstwa. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich studentów - zachęca T. Gładki.

Pierwsze spotkanie 18 października poprowadziła p. Wiesława Stefan. Opowiadała ona na temat dzieciństwa i jego wpływie na dorosłość. Uczestnicy usłyszeli między innymi o tym, jak przekładamy zachowania rodziców mimo starań, by tego nie robić oraz o lękach i naszych ograniczeniach wynikających ze złych przykładów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy