Nowy numer 48/2022 Archiwum

Wygraj muzyczne nagrody!

Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, mamy dla was płyty z doskonałą muzyka organową. Trzeba tak niewiele, by zostać posiadaczem jednej z nich.

Aby zdobyć nagrodę wcale nie trzeba przesyłać nam nagrania ze swoim śpiewem, wystarczy poszperać w internecie i przesłać nam odpowiedź na pytanie: Gdzie znajdują się największe organy w Polsce? Odpowiedź należy przysłać na adres wroclaw@gosc.pl. W tytule proszę napisać "Cecylia2022", a w treści poza odpowiedzią również adres korespondencyjny. Nagrody czekają dla 15 pierwszych osób.

  • W przypadku osób niepełnoletnich na udział w konkursie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręcznie podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:

    Wyrażam zgodę na udział ....imię i nazwisko...., którego jestem prawnym (-ą) opiekunem (-ką), w konkursie "Pielgrzymka do św. Jadwigi 2019". W przypadku wygrania nagrody wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule informującym czytelników o rozstrzygnięciach konkursowych.
     
  • Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenie:

    Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy