Nowy numer 5/2023 Archiwum

Fotografia, muzyka, radość spotkania

Wrocławska wspólnota L'Arche zaprasza na wernisaż wystawy "Mam talent" połączonej z koncertem zespołu "Chudoba".

Na wystawie zaprezentowane zostaną prace osób z niepełnosprawnością intelektualną, które powstały w trakcie cyklu warsztatów fotograficzno-filmowych i artystycznych.

Osoby z niepełnosprawnością intelektualną brały udział w warsztatach fotograficznych pod okiem Michała i Marty Nowaków. W trakcie zajęć mieli możliwość odkrywania i rozwoju swoich talentów artystycznych. Jedna z sesji odbyła się w Muzeum Architektury we Wrocławiu.

Obecny cykl zajęć artystycznych natomiast odbywa się ze środków urzędu marszałkowskiego, a ich zwieńczeniem będzie właśnie wydarzenie „Mam talent”. Wernisaż rozpocznie się 4 grudnia o godzinie 17 w Centrum Kultury Agora przy ul. Serbskiej 5a we Wrocławiu.

Wystawione zostaną m.in. zdjęcia z sesji fotograficznej bohaterów drugiej gali "Po Prostu Piękni" oraz będzie można zobaczyć teledysk.

Muzyczna gwiazda folkowa, zespół Chudoba, zagra znane utwory z takich kultowych płyt jak "Graj, muzyka", "Nasza polka", "Już się rozziedniewa" a także nowe piosenki. Piosenki Chudoby to autorskie aranżacje tradycyjnych melodii Europy Środkowej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy