Nowy numer 5/2023 Archiwum

Ku pokrzepieniu. Dom Modlitwy Wstawienniczej we Wrocławiu-Strachocinie zaprasza

Dom Modlitwy Wstawienniczej w parafii pw. NMP Bolesnej we Wrocławiu-Strachocinie obchodził pierwszą rocznicę istnienia. Z modlitwy wstawienniczej w kościele przy ul. Tatarakowej można skorzystać we wtorki po Mszy św. o 18.00.

Zaproszone są osoby, które zmagają się z jakimkolwiek problemem, cierpieniem, trudnościami, potrzebują modlitewnego wsparcia dla siebie lub swoich bliskich, które chciałyby z kimś porozmawiać, być wysłuchane.

"Celem modlitwy jest przyprowadzenie osoby potrzebującej do Bożego Serca, aby mogła doświadczyć osobistego spotkania z miłującym i uzdrawiającym Bogiem w mocy Ducha Świętego i przyjąć wszelkie potrzebne łaski" - wyjaśniają twórcy Domu Modlitwy Wstawienniczej.

- Zapraszamy też tych, którzy w swoim sercu odczytują powołanie do takiej posługi wobec innych - mówi Izabela Kołodziej. - Proponujemy im konkretną formację. Co ok. dwa miesiące odbywają się szkoły modlitwy wstawienniczej - zapraszamy gości, ekspertów z różnych dziedzin. Odbywają się warsztaty, konferencje. Każde takie spotkanie, poświęcone innemu tematowi, to również dzień integracji dla nas, wstawienników. Gościł u nas ostatnio np. prof. Aleksander Bańka, który prowadził warsztaty. Chcielibyśmy zaprosić też kogoś z wrocławskich biblistów.

Średnio co wtorek z prośbą o modlitwę zgłaszają się 4 osoby. Powiększa się też grono wstawienników - obecnie jest to ok. 30-40 osób. Na wtorkowych dyżurach są czasem 3-4 zespoły 2-osobowe. Kiedy w różnych pomieszczeniach parafialnych trwa wstawiennictwo, inne osoby pozostają na modlitwie w ciszy przed Najświętszym Sakramentem. Opiekunem Domu Modlitwy Wstawienniczej jest ks. Wojciech Jaśkiewicz.

- Dociera do nas wiele świadectw o owocach modlitwy - mówi I. Kołodziej, wspominając m.in. o osobie uzdrowionej z nowotworu. Wielu ludzi odzyskuje pokój serca i siłę do stawiania czoła różnym wyzwaniom w swoim życiu, jasność i siłę do podejmowania trudnych decyzji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: kupokrzepieniu.pl.

Kontakt: kontakt@kupokrzepieniu.pl, 534 413 905. Telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od 10.00 do 13.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy