Nowy numer 5/2023 Archiwum

Godzina Łaski online

Już 8 grudnia o 12.00 Teobańkologia ponownie zaprosi wszystkich chętnych na transmisję w Godzinę Łaski. Do modlitwy na żywo online można dołączyć zarówno przez Facebooka, jak i YouTube Teobańkologia. "Zrób sobie chwilę przerwy i dołącz" - zachęcają organizatorzy.

Przez lata wśród katolików ugruntowała się wiara w to, że Maryja we wspomnienie swojego Niepokalanego Poczęcia zsyła niezliczone łaski dla duszy i ciała. "Pragniemy, aby jak najwięcej osób i w tym roku skorzystało z otwartego nieba w trakcie Godziny Łaski, dlatego 8 grudnia od 12.00 będziemy się gromadzić na transmisji na żywo na kanałach Teobańkologia. Wspólnie przez ręce Maryi będziemy zanosić nasze prośby do kochającego Boga. Godzina Łaski jest dostępna dla wszystkich chętnych, nawet tych, którzy w tych godzinach pracują" - przekonują organizatorzy.

Formuła online już w ubiegłym roku cieszyła się ogromną popularnością. "Do naszego czuwania przyłączyło się jednocześnie ponad 100 tys. modlących się osób. Dostawaliśmy też od Was świadectwa niezwykłego działania Maryi. Również w tym roku chcemy kontynuować tę praktykę z wiarą w pomoc Matki Bożej we wspomnienie Jej Niepokalanego Poczęcia. Jeśli więc nie masz możliwości spędzenia Godziny Łaski w kościele, zapraszamy Ciebie i Twoich bliskich do modlitwy online na naszych kanałach" - brzmi zachęta.

Podczas modlitewnego czuwania posługiwać będzie Diakonia Muzyczna Teobańkologii, a modlitwę poprowadzi ks. Teodor Sawielewicz. Organizatorzy zaznaczają również, że propozycja jest także dla tych, którzy nie mają możliwości udziału w całej modlitwie. "Nie przejmuj się. Postaraj się, by 8 grudnia między 12.00 a 13.00 poświęcić choć chwilę Maryi. Jeżeli jednak w ciągu tej godziny w ogóle nie będziesz mieć takiej możliwości - pomódl się z nami w retransmisji, która będzie dostępna na naszym kanale YouTube" - pisze w zaproszeniu zespół Teobańkologii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy